EVERYONE

Airlines 2011 Kraków, Nowa Huta - 7 maj


Link 25.04.2011 :: 09:58 Komentuj (0)
Po raz kolejny Kapitan Everyone wraz załogą MDK Fort 49 mają zaszczyt zaprosić Państwa na powietrzne show Airlines 2011. Miło nam także poinformować, że w kabinie pilota zasiadł Kapitan dyżurny Straight Krukt, który będzie czuwał nad przebiegiem widowiskowej konkurencji na najlepszy manewr na fali. 

Nad prawidłowym przebiegiem lotów w głównej konkurencji linowej, a także w trosce o komfort pasażerów zadbają wspólnie kontrolerzy Serum i DJ Senor Soul. Przestrzeń powietrzną na oś. Na Stoku w Nowej Hucie od g. 14.00 dnia 7 maja zabiezpiecza Techramps i Event Park, a o trofea dla najznamienitrzych lotników zadbają Underground i eS. 

Informacja i booking na stronach skatenews.pl i skateboard.pl oraz na blogu everyone.ownlog.com. Honorowy patronat nad imprezą objeła Rada Dzielnicy XVII Miasta Krakowa. 

 Życzymy wysokich lotów!

  

Standardowo dla tych, którzy chcieliby przyjechać a nie wiedzą dokładnie gdzie dokładnie jest "Airport", to przesyłamy kilka ważnych uwag jak się tam dostać:
- autobusami 182 i 122, wysiadka na przystanku Piekarnia "na żądanie" i bezpośrednio jesteśmy na miejscu, autobusem 142 wysiąść na 2 przystanku za kościołem Na Wzgórzach i kierować się ulicą Jagiełły do marketu Polo (oś. Na Stoku 31a),
- tramwajem 1,4,5 i wysiadka przy kościele Na Wzgórzach,kierować się w górę osiedla ul. Poległych na Krzesławicach i za łukiem w prawo, skręt w lewo w ulicę Jagiełły,
- współrzędne na mapie 50.096166, 20.050386.


decks_gif

Linki:

KERRY.
KK Puchaty
Unikron Distribution
Misiek foto
Got RESPEKT?
Grindbox
DSKfamily
REA
Marek Ogień
Skate Affair! - deskorolkowy portal produktowy

powered by Ownlog.com & Fotolog.pl